Nowe autobusy we flocie MKS Krosno

12 października 2018
Po oficjalnej prezentacji, która odbyła się w dniu 11 października 2018 r. nowe autobusy przekazane w użytkowanie MKS Krosno od piątku (12.10.2018) zostały udostępnione pasażerom na regularnych liniach komunikacyjnych.

Nowy tabor MKS to 11 szt. autobusów marki VOLVO 7900 o napędzie hybrydowym (elektryczno-spalinowym) spełniające najwyższe normy emisji spalin. Autobusy mają 10,6 m długości i umożliwiają przewóz łącznie 80 pasażerów, w tym 23 na miejscach siedzących.

Kolejne 2 szt. to autobusy klasy mini Iveco 72C Urby o długości 7 m, przeznaczone do przewozu 31 osób.

Wszystkie autobusy zostały wyposażone w nowoczesne systemy informacji pasażerskiej (wizualnej i dźwiękowej), monitoring, gniazda USB oraz sieć WiFi.

Nowe pojazdy zastąpią najbardziej wysłużony tabor, który woził naszych pasażerów od ponad 30 lat.

 


Po oficjalnej prezentacji, która odbyła się w dniu 11 października 2018 r. nowe autobusy przekazane w użytkowanie MKS Krosno od piątku (12.10.2018) zostały udostępnione pasażerom na regularnych liniach komunikacyjnych.
wróc do listy aktualności