Aktualizacja uprawnień do przejazdów ulgowych dla uczniów i studentów

14 września 2018

MKS Sp. z o.o. w Krośnie uprzejmie przypomina UCZNIOM I STUDENTOM, którzy korzystają z ulgowych biletów miesięcznych o  konieczności przedłużenia uprawnienia do ulgi zapisanej na Krośnieńskiej Karcie Miejskiej na kolejny rok szkolny/akademicki 2018/2019.

Aby tego dokonać należy udać się do siedziby MKS przy ul. Fredry 1A lub Urzędu Miasta Krosna przy ul. Staszica 2 i okazać Kartę oraz ważną na rok 2018/2019 legitymację szkolną lub studencką.

Niedokonanie powyższej czynności spowoduje, że nie będzie można zakupić biletu na miesiące poza datą ważności ulgi tj. od października w przypadku uczniów i od listopada #dla studentów.

W celu uniknięcia jednoczesnego napływu dużej ilości pasażerów, które będzie skutkować wydłużeniem się czasu oczekiwania na dokonanie tej procedury prosimy nie odkładać tej czynności na ostatnią chwilę.


wróc do listy aktualności